O NÁS

JAK TO CELÉ VZNIKLO

Na počátku byla velká touha mít jednoho dne vlastní značku, něco co nás bude reprezentovat a s čím se 100% ztotožníme. Tato myšlenka se v mojí hlavně rodila několik let, jen jsme čekali na ten správný impuls. V minulosti jsem působil v oblasti sportu a byl jsem nespokojen s dodávaným sportovním materiálem jak kvalitou, tak termíny i celkovým provedením a designem. Proto jsem začal aktivně přemýšlet, jak vyrobit danou věc lépe a zajistit tak potřebnou kvalitu a zároveň dobrou dostupnost. Čím více jsem do této věci pronikal, tím více jsem zjišťoval, že právě textil s vlastním originálním designem, v nejvyšší možné kvalitě pro denní nošení a zaměřený na zákazníka bude naším cílem. Tak se zrodil label SWENBEE!

 

VÝROBNÍ PROSTORY

Abych mohl své sny uskutečnit, museli jsme najít vhodný prostor pro výrobu, který bude primárně v ČR a budeme tak mít 100% kontrolu nad našimi výrobky. Aktuálně využíváme zhruba čtvrtinu kapacity výrobního prostoru, do budoucna máme tedy dost místa pro růst, umístění nových výrobních zařízení a rozšíření našeho portfolia, na kterém nadále usilovně pracujeme.

 

ČÍM SE ZABÝVÁME

V první fázi se soustředíme na originální textil pro každodenní nošení kde převažuje bavlna, ale již brzy naše protofilo rozšíříme o kousky z kategorie technického a funkčního oblečení. Naše výrobky hrdě nesou ochrannou známku SWENBEE®. Náš název reprezentuje skandinávský způsob života a přemýšlení, který je nám velmi blízký. Ctíme soulad s přírodou, bereme ohled na prostředí ve kterém žijeme, žijeme aktivní život. Naše produkty jsou vyráběny tak, aby vyhověly nejvyšším nárokům našich zákazníků. Náš zákazník je individualita, a právě individualita a jedinečnost je v našich hodnotách velmi vysoko, proto je pro nás každý názor důvodem k zamyšlení a jsme připraveni konzultovat jakékoliv nápady, úpravy, či připomínky. Nadále pracujeme na nových výrobcích, designech, využívaných technologiích, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z nás. Nesmírně nás to naplňuje a baví!

 

JSME TU PRO VÁS

Bez vás by to nešlo, proto vašim názorům bedlivě nasloucháme a jsme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Náš e-shop budeme postupně plnit širokým portfoliem našich výrobků, aby i ten nejnáročnější zákazník byl spokojen.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme  k dispozici na emailu, telefonu 737 909 220 nebo našich profilech Facebooku a Instagramu.

 

 

 

Filip Ludvík
CEO SWENBEE®

 

 

 

 

 

 

 

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací ZDE